Voetbalschool Tiki Taka organiseert deze zomer, samen met de Gemeente Weert, het project Vriendenveld: gratis inloopvoetbal voor jongeren van 9 tot en met 18 jaar. Een leuke en veilige zomeractiviteit dicht bij huis, waar jongeren onder begeleiding op een van de vier sportparken in de gemeente kunnen voetballen met vrienden.
Locaties: SV Laar, DESM, FC ODA en MMC Weert Periode: 8 juli t/m 23 augustus Tijden: woensdag & vrijdag 18.00-21.00 uur, zondag 14.00-17.00 uur Kosten: deelname is gratis
Heeft u jongeren in de buurt die het leuk zouden vinden om deze zomer mee te doen? Deel deze post gerust! Let op: buiten de genoemde tijden is het sportpark gesloten en wordt hierop gecontroleerd door Politie Weert en BOA’s.
Alle data en meer informatie: voetbalschooltikitaka.nl
Met sportieve groet, Voetbalschool Tiki Taka
