Vince Weekers (drummer) Onyx den Oetelaar (gitarist) Merlijn Vorselen (gitarist) Mathijs Timmermans (bassist) en Tim de Leuw (zanger) vormen rockband No Denial. Deze jonge rockers hebben er veel zin in om jullie zaterdag mee te nemen  met hun unieke akoestische geluid  tijdens het wijkevent ‘Samen in de wijk’. Samen met de 9 deelnemende verenigingen maken zij er een geweldige middag van!

No Denial in het kort
No Denial creëert een ruwe metaforische sfeer uit de jaren 2000 en 2010. Met een afwisseling tussen gitaren, drums en nostalgische klanken, voelt hun muziek als vertrouwd met onverwachte wendingen.

Ze hebben in 2023 Van Horne Pop gewonnen en mochten daarna nog twee keer in de Bosuil staan als voorprogramma van Tommy Gazer.  Ze brengen je meest verre dromen naar je toe en duwen deze vervolgens diep je keel in. Deze rijke klanktextuur versterken ze verder door invloeden van iconische bands zoals de Red Hot Chili Peppers, Pearl Jam, Queens of the Stone Age en Foo Fighters. De kenmerkende rauwe energie en meeslepende dynamiek zijn verweven in de muziek van No Denial, waardoor een uniek geluid ontstaat dat zowel vertrouwt als vernieuwend aanvoelt.